Önce Kadın, Sadece Kadın...

Erkeklere Göre En Çekici 6 Yerimiz
24.02.2013 Pazar 10:30

Erkekler,kadınlarla tanıştıklarında dikkat ettikleri 6 yer var. Bu belirgin bölümlerimizden gözlerini alamıyorlar.

Erkeklere Göre En Çekici 6 Yerimiz

Göğüsler 
Erkeklerin çoğu kabul etmek istemeseler de ilk göğüslere bakıyorlar. Bu onlar için içgüdüsel bir hareket, o anda cinsel bir şey düşünmeseler de kıvrımlarımızdan gözlerini alamıyorlar.

Gözler
Göğüslerden sonra erkeklerin ikinci en çok baktıkları yer gözler. Erkekler, kadınların gözlerinden nasıl bir kişiliğe sahip olduklarını anlayabileceklerine inanıyorlar. Bu yüzden gözler en önem verdikleri yerlerden.

Kalçalar 
Biz ne kadar kilo vermek için uğraşsak da erkekler kıvrımlı kadınlardan hoşlanıyorlar. Bu yüzden biz farkında olmadığımız zamanlarda gözlerini kalçalarımızdan ayıramıyorlar.

Dudaklar 
Angelina Jolie ve Scarlet Johanson’ bu kadar beğenmelerinin bir sebebi var; dudakları. Erkekler dolgun dudaklardan fazlasıyla hoşlanıyorlar. Bu yüzden erkekler ilk tanıştıklarında baktıkları en önemli yerlerimizden biriside dudaklarımız.

Bacaklar 
Bacaklar, erkekler için vücudumuzun en önemli yerlerinden. Seksi ve çekici bacaklara karşı zaafı olan erkekler, kendilerini onlara bakmaktan alamıyor.

Saçlar 
Uzun saçları genelde daha çok beğenseler de erkekler, saçların boyutundan çok bakımına önem veriyorlar. Doğal ve hacimli saçlar erkeklerin başlarını döndürüyor.

Advertorial
Ana Sayfa | Reklam | Künye | İletişim
Copyright © 2011 Her Hakkı Saklıdır.
Diğer Projelerimiz: