Önce Kadın, Sadece Kadın...

Erkekler Nasıl Tavlanır?
24.03.2013 Pazar 14:22

Her kadının elde etmek istediği bir erkek olmuştur. Erkekleri elde etmek için kadınların belli başlı davranışları vardır. Bazı küçük tüyolarla erkekleri kendinize bağlayabilirsiniz. İşte size önerilerimiz

Erkekler Nasıl Tavlanır?

Erkekler, kendilerine güvenen kadınlardan hoşlanırlar. Hiçbir şey, özgüven kadar önemli değildir. Karşınızdaki erkeğe, kendinize ne kadar güvendiğinizi hissettirin.

Hiçbir konuda takıntılı olmayın. Kimse mükemmel yaratılmamıştır. Sürekli kilolarından ve saç problemlerinden bahseden kadınlar, erkeklere itici gelir.

Gülümseyin; bir erkeğin dikkatini çekmenin yolu ona gülümsemektir. Karşılaştığınızda gözlerine bakın ve hafifçe gülümseyin, ama sakın abartmayın.

Her zaman bakımlı ve şık olun. Erkekler, bakımlı kadınlardan hoşlanırlar ama abartılı makyajlardan uzak durun ve elinizden geldiğince doğal olmaya çalışın. Parfüm kullanmayı da ihmal etmeyin.

Davranışlarınıza ve konuşmalarınıza dikkat edin. Argo sözcükler, abartılı kahkahalar ve yapmacık tavırlarınızla imajınızı zedelemeyin.

Hayata pozitif bakın. Hiçbir erkek, sürekli mızmızlanan ve her şeye kusur bulan kadınlardan hoşlanmaz. Durum ne kadar kötü olsa bile pozitif olmaya çalışın.

Konuşabileceğiniz ortak konular bulun. Böylece birbirinizi daha iyi tanıyabilirsiniz. Tüm sohbet sonunda ortak bir nokta bulamadıysanız, erkeğin ilgilendiği şeylerle alakalı sorular sorun ve dikkatini çekin.

Sıra sizde, karşı tarafa onunla ilgilendiğinize dair işaretler yollayın ki duygularınızdan haberdar olsun. Konuşurken, gözlerine bakın ve oldukça bakın olun.

Advertorial
Ana Sayfa | Reklam | Künye | İletişim
Copyright © 2011 Her Hakkı Saklıdır.
Diğer Projelerimiz: